Інформує про події на Сході України

Вартість оренди приміщень у Харкові

1.33K 0

В середньому вартість оренди торгівельних приміщень в першому місяці поточного року по Харкові становила більш ніж 12 американських доларів за квадратний метр, відносно останнього місяця попереднього року середня ціна впала майже на 7 відсотків.

Якщо ж переводити в національну валюту, то середня вартість торгівельних приміщень впала майже на 5 з половиною відсотків і становить більш ніж три з половиною сотні гривень за квадратний метр площі.

Порівнюючи поточний показник з показником в перший місяць минулого року, то середня вартість збільшилась майже на 14 %, в переводі на американські долари майже на 12 %. В національній валюті індекс росту становить 1,14, а в американській 1,12.

Якщо ж ви хочете орендувати магазин в Харкові. То в середньому за площу майже в 170 квадратних метрів вам доведеться віддати близько 60 тисяч гривень або ж більше 2 тисяч американських доларів. Найдорожче винаймати в центральних районах містах, ціна на оренду в американській валюті становила більш ніж 14 доларів, а в національній більше чотирьохсот гривень. В районах, які прилягають до центра міста вам доведеться заплатити майже 13 американських доларів або більш ніж три з половиною сотні гривень за квадратний метр.  Найдешевшою є оренда в віддалених від центру районах, де в середньому ціна становитиме трішки більше 11 американських доларів або ж більше трьох сотень гривень за квадратний  метр.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.