Інформує про події на Сході України

Вчителі самі вибрали книги для навчання

5.46K 1

Даного року підійшов завершення проект від Міністерства освіти України. Суть полягаляла втому, щоб вчителі самі вибрали книги для дев’ятих класів по яких навчатимуть учнів. Голосування за них відбувалося в онлайні. Але попередньо всі підручники були надані на науково-медичну експертизу, яку пройшли.

Міністерство освіти повідомили, що найбільш бажаними підручниками є вже використовувані. Наприклад, книгу з української літератури обрали авторства Авраменко.

Але учителі з Харкова розповіли, що не змогли проголосувати за кники, які їм довподоби.

Ціни на репетиторство в Харкові

Ірина, яка є педагогом в одній з Харківських шкіл поділилася, що на початку в школі учителі отримали лист в якому було звернення, щоб викладачі перерахували книги, які використовують для навчання учнів. А після прийшов новий лист, в якому було прохання вилучити певні книги з списку. Так як вони не дотримані певних вимог. Ірина обурюється, як вчити учнів, коли інші підручники для навчання відсутні.

Згідно підрахунків Міністерства освіти до списку внесено сто п’ятдесят шість книг для дев’ятикласників, які буде надано за рахунок державного бюджету.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.