Інформує про події на Сході України

Великий бізнес на Запоріжжі сплатив 5 мільярдів грн ЄСВ   

354 0

За час від  початку січня по грудень нинішнього року, великий бізнес перечислив до державної скарбниці порядком 5 мільярдів грн ЄСВ. Ця цифра на 900 млн грн більша, чим за подібний час минулого року.

Роман Афонов – голова Запорізького керівництва Офіса великих платників податків державної фіскальної служби доповів, що за листопад місяць нинішнього року було сплачено більш ніж пів мільярди грн ЄСВ. Звернемо вашу увагу на тому, що значно вплинув на збільшення ЄСВ темп росту фонду оплати праці, котрий з торішнім періодом побільшав на 30 відсотків.

Наголосимо на тому, що єдиний громадський платіж сплачується до Пенсійного фонду для певних грошових розрахунків. Приватні компанії, підприємці, які користуються послугами найманих робітників повинні перерахувати до урядової казни ЄСВ за окладом в 22 відсотки . Зауважимо, що в цьому році «мінімалка», щодо страхового платежу коливається в межах 820 грн.

Цікаво, що Україна проектує на початок наступного року анулювати норму, яка на сьогодні лімітує базу для нарахування єдиного соціального внеску, йдеться в меморандумі з МВФ. Також в країні мають за мету вести ЄСВ для громадян, дохід яких понад 55 тисяч грн.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.