Інформує про події на Сході України

Великий бізнес перечислив близько 211 мільйонів гривень армійського збору

665 0

Таким чином за час від початку січня по кінець жовтня нинішнього року компанії, що знаходилися на обрахунку в Харківському керівництві Офісу великих платників податків ДФС України, загальними зусиллями перевели до урядової казни приблизно 210,7 мільйонів грн. Дану інформацію було оголошено в Харківському керівництві Офісу великих платників податків.

За повідомленням керівника управління Галини Феденко стає відомо, що дана сума на 21 мільйон гривень більша (близько 11%) в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Слід звернути вашу увагу на тому, що на даний момент спостерігається позитивний зріст сплати «податку на сприяння української війська», від осіб всіх галузей економіки регіону.

Таким чином за вересень місяць 2018 року на захист держави великий бізнес надав майже 24 мільйонів грн. Дана сума на 4,5 мільйонів гривень (близько 21,8%) вища, ніж в 2017 р.

Зауважимо, що за останні дев’ять місяців нинішнього року тутешніми платниками Офісу великих платників податків казенної фіскальної служби було забезпечено збір платежів до урядової скарбниці країни майже 13 мільярдів гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.