Інформує про події на Сході України

Відношення харків’ян до підвищення мінімальної зарплати

6.67K 1

У Кабінеті міністрів переконані, що збільшення мінімально заробітньої плати – це було вірне рішення. Згідно слів А. Реви, саме завдяки такому підвищенню зросла середня заробіна плата. Відтепер вона рівна 3,9 тис гривень на вакансію. А це в два рази вище порівняно з попереднім роком.

Згідно статистики міністр повідомив, що в порівняні з даними 2016 року кількість підприємців зросла на тридцять п’ять відсотків, а вакансій на сорок вісім відсотків.  Але разом з цим бажаючих потрапити на вакансії зміншились з шістнадцяти до дев’яти осіб.

Самі ж жителі Харкова діляться, що хоч заробітну плату підвищили, вони цього не помічають.

Розмови для Харківчан стануть дорожчими

Житель Харкова Кирило розповідає, що він працює на пиватну фірму. Перед тим, як пообіцяли збільшити ЗП, на руки отримував 4 тисячі гривень. А офіційно 1600 грн. А тепер їх забрали і він дійсно отримує обіцяну підвіщену мінімальну заробітню плату, яка рівна 3200, але якщо врахувати суму, яка відраховується на податки, то це 2600.

Звичайно є і ті, кому такі зміни стали більш приємними. Христина, яка також з Харкова розповідає, що її батько, який працював вчителем в школі, почав отримувати на 500 гривень більше.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.