Інформує про події на Сході України

Відомі нові події про постраждалу, котру чоловік облив окропом

149 0

Нагадаємо на тому, що цього місяця трапилася жахлива подія однієї запорізької родини. Тоді чоловік рано вранці прокинувся, почав обрізати своїй дівчині волосся та обливати окропом. Постраждала дивом врятувалася. Вона зазнала порядком 21 відсотка опіків тіла.

Мережу спантеличила заява, котру оголосила волонтерка, яка допомагає постраждалій в даній ситуації. Таким чином, жінка повідомила в одній із інтернет-мереж, що до Анастасії Шаповал прийшла матір злочинця. Вона намагалася висунути постраждалій дівчині звинувачення, що через неї її син може потрапити за ґрати на чималий термін. Окрім того вона поводилася неадекватно і провокувала на сварку.

Окрім цього, навіжена додала, що волонтерка, котра підтримує Анастасію маніпулює неї.

Наразі, життю дівчини нічого не загрожує. Вона проходить інтенсивний курс терапії і вже йде на поправку. Нещодавно їй провели операції по трансплантовані шкіри. Настрій дівчин покращився і вона наголосила на тому, що почуває себе добре, так-як приймає знеболюючі препарати.  На сьогодні ведеться досудове розслідування стосовно даної операції. Звернемо вашу увагу, що правопорушнику загрожує порядком 15 років тюремного режиму.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.