Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Відомі перші відомості Запорізької митної служби

Відомі перші відомості Запорізької митної служби

336 0
Відомі перші відомості Запорізької митної служби

Працівники Запорізької митниці Державної фіскальної служби відзвітувалися за робочу діяльність, котру виконали протягом нинішнього року. Таким чином, лише останні три місяці 2019 року було розкрито порядком 45 справ, стосовно недотримань митного законодавства. Таку інформацію було надано прес-центром відомства.

Звернемо вашу увагу на тому, що валовий рахунок адміністративних порушень складає порядком 16,7 мільйона гривень. Лише протягом періоду за січень-березень нинішнього року фахівцями митної служби було розглянуто 25 справ. В ході даних розслідування було об’явлений штраф у вигляді грошового стягнення сумою в 2,2 мільйона гривень.

Паралельно судові органи оголосили рішення стосовно 18 справ, за якими були конфісковані товарно-матеріальні цінності загальною вартістю 1,2 мільйонів гривень і застосовані штрафні санкції на валовий рахунок 5,8 мільйона гривень.

Звернемо вашу увагу на тому, що, правила митного оформлення поставок суб’єктів ЗЕД, перетину державного кордону громадянами, особливості митного контролю та іншу корисну інформацією можна переглянути на інтернет-сайті ДФС.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.