Інформує про події на Сході України

Відомий загальний туристичний збір на території Запоріжжя

260 0
Відомий загальний туристичний збір на території Запоріжжя

Тож за перше півріччя нинішнього року перед відкриттям курортного періоду до Запорізького бюджету надійшов перший мільйон гривень туристичного платежу.

Виконуючий обов’язки керівника ГУ ДФС Запорізької області Валерій Манько доповів, що цього року сплата туристичного збору значно зросла, якщо брати до уваги 2018 рік. Таким чином, даний збір зріс на 600 тисяч, що у відсотковому еквіваленті дорівнює 15.

Звернемо вашу увагу на тому, що лише у травні нинішнього року до казни було направлено більш ніж 400 тисяч гривень, тоді як за аналогічний період 2018 року ця позначка становила 113 тисяч гривень. Тобто надходження зросли майже в 4 рази.

Окрім цього, слід додати, що в нинішньому році досить масштабних перемін зазнав оклад туристичного збору. Відтепер вони будуть встановлені в такій сумі: до 0,5% від розміру «мінімалки» – для внутрішнього туризму та до 5% – для в’їзного туризму за кожен день тимчасового перебування відпочиваючого у місцях проживання.

Наголосимо на тому, що оплату туристичного збору зобов’язані проводити податкові агенти, а саме: адміністрація готелів, кемпінги, гуртожитки, санаторно-курортні заклади та інші.

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.