Інформує про події на Сході України

Відтепер до Київа із Запоріжжя можна долетіти за 500 гривень

182 0
Відтепер до Київа із Запоріжжя можна долетіти за 500 гривень

Звернемо вашу увагу на тому, що даний рейс буде функціонувати протягом чотирьох днів на тиждень. Таким чином, скористатися авіатранспортом можна в понеділок, вівторок, середу та п’ятницю. Окрім цього, вартість білету буде коливатися в межах 500 гривень.

Наголосимо на тому, що дана ціна є досить дешевою, беручи в порівняння інші види транспорту. Як приклад, вартість одного квитка від Запоріжжя до Києва на автотранспорті сягатиме від 400 до 600 гривень. Білет на поїзд обійдеться пасажиру від 250 до 1700 (залежно від комфорту).

Міський голова Запоріжжя повідомляє, що вже не за горами відкриття рейсів до Тель-Авіва та Дубаю.

Звернемо вашу увагу на тому, що міська влада завжди працює над зростом числа рейсів із Запоріжжя. На даний момент функціонують рейси до Києва, Стамбулу, Варшави, Мінська, Барселони, Бургаса, чартерні рейси в Анталью, Тіват, Шарм-ель-Шейх, Даламан.

Наголосимо на тому, що в Міжнародному аеропорту «Запоріжжя» будується новий пасажирський термінал. Валова площа терміналу дорівнюватиме 12 тисяч м2, пропускна здатність – 400 пасажирів на годину. Вже по завершенню нинішнього року роботи з будівництва цього об’єкту мають завершитися, після чого термінал буде зданий в експлуатацію.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.