Інформує про події на Сході України

Відтепер спрощена подача документів на візу у Харкові

7.62K 1

Відтепер у місті Харкові отримати шенген візу стало значно простіше, оскільки візовим центром Польщі введено нову систему реєстрації, щоб подати документи.

Відтепер особа, яка подає заяву не повинна проходити багато складних процедур в інтернеті, а дальше слідкувати за чергою.

Де відпочити у Харкові

Я. Яблонський, який є консулом Польщі в Україні ділиться, що систему зробили набагато простішою і зручнішою. В першу чергу тепер буде потрібно зробити оплат в банку за послуги, які надає візовий центр. Надалі дані з банку передадуть до візового центру. На протязі 2 днів до заявника зателефонують з колл-центру з запрошенням у зручний час для заявника до центру, щоб подати документи. А щодо реєстеції в інтернеті, то найбільш вагомою причиною її відміни стало те, що зараз багато посередників, які працюють нелегально і брали гроші з людей за те, що співпрацювали з візовим центром.

А відтепер в системі автоматично будуть резервуватися місця, щоб подати документи. Це залежатиме від того, хто коли зробив оплату в банку.

У планах сусдньої країни зменшити наплив на візовий центр у Харкові і Дніпропетровську шляхом відкриття нового центру, який буде знаходитись у Запоріжжі.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.