Інформує про події на Сході України

Відтепер жителям Харкова потрібно віддати більше грошей за оренду квартири

645 0

Таким чином від початку вересня мешканці Харкова запримітили певну тенденцію. Тож вартість орендної плати за однокімнатну квартиру стрімко підвищується. За повідомлення Держстату середньостатистична ціна по Україні за серпень місяць 2018 року складала 3 тисячі 219 гривень.

Цікаво зауважити, що Харків  входить до числа міст, в котрих вартість за житло коштує чи не найбільше, а саме 3 тисячі 447 гривень. Випереджають Харків такі міста, як: Київ, Вінниця, Рівне, Одеса, Львів. У вищезазначених областях ціна може доходити до 6 тисяч гривень. Та все ж державна служба статистики України повідомляє, що насправді ціни значно відрізняються від названих бо в більшості випадках господарі просять оплачувати ЖКП, щоб отримувати від здачі квартири прибуток. В результаті таких дій затрати на житло в середньому зростають від 1 тисячі 500 гривень до двох тисяч гривень.

Доречно додати, що найдешевше житло можна знайти в Індустріальному, Немишлянському районах, а от для того числа населення, котре хоче жити в кращих умовах оселю потрібно шукати в центрі міста – Шевченківський, Київський та Московський райони.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.