Інформує про події на Сході України

Вища заробітня плата в Харкові взовсім не вища

6.76K 1

Реалістична заробітна плата в грудні попереднього року в співвідношення з листопадом зросла на 18,6%. А в співвідношення з груднем два роки тому, на 11,6%. Це відомо з даних Держстату.

Працівниками вказаного органу підраховано, що в грудні 2016 року в середньому українець мав заробітну плату близько шести з половиною тисяч. А це на тисячу двісті гривень більше, ніж в грудні попереднього року. Найбільш високі ЗП, як завжди в столиці. Київляни в середньому отримували одинадцять тисяч дев’яносто чотири грн. Після Києва за розміром зарплат знаходиться Одеса – за підрахунками це шість тисяч п’ятсот тридцять п’ять гривень. Дальше – Миколаїв. Оскільки там сума рівна шести тисяч чотириста сорок вісім гривень. А в Харкові вона рівна п’ять тисяч чотириста дев’яносто дев’ять грн.

Відтепер спрощена подача документів на візу у Харкові

Працівники з банку попереджають, що на протязі перших трьох кварталів у 2017 році інфляція в Україні буде високою. Це відомо з Національного банку України. Експерти вважають, що рівень інфляції може зменшитись лише в четвертому кварталі даного року.

Жителі Харкова діляться, що хоча мінімальну зарплату і підняли, але через те, що комунальні тарифи зросли, ситуація з грошима стала ще скрутнішою.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.