Інформує про події на Сході України

Вища заробітня плата в Харкові взовсім не вища

7.85K 1

Реалістична заробітна плата в грудні попереднього року в співвідношення з листопадом зросла на 18,6%. А в співвідношення з груднем два роки тому, на 11,6%. Це відомо з даних Держстату.

Працівниками вказаного органу підраховано, що в грудні 2016 року в середньому українець мав заробітну плату близько шести з половиною тисяч. А це на тисячу двісті гривень більше, ніж в грудні попереднього року. Найбільш високі ЗП, як завжди в столиці. Київляни в середньому отримували одинадцять тисяч дев’яносто чотири грн. Після Києва за розміром зарплат знаходиться Одеса – за підрахунками це шість тисяч п’ятсот тридцять п’ять гривень. Дальше – Миколаїв. Оскільки там сума рівна шести тисяч чотириста сорок вісім гривень. А в Харкові вона рівна п’ять тисяч чотириста дев’яносто дев’ять грн.

Відтепер спрощена подача документів на візу у Харкові

Працівники з банку попереджають, що на протязі перших трьох кварталів у 2017 році інфляція в Україні буде високою. Це відомо з Національного банку України. Експерти вважають, що рівень інфляції може зменшитись лише в четвертому кварталі даного року.

Жителі Харкова діляться, що хоча мінімальну зарплату і підняли, але через те, що комунальні тарифи зросли, ситуація з грошима стала ще скрутнішою.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.