Інформує про події на Сході України

Вода в Запоріжжі має різкий запах

4.3K 2

Водопостачання у жителів Запоріжжя викликає занепокоєння. Це пов’язано з тим, що вода, яка подається до квартир має різкий запах.

Відчутно таку неприємність більше при використанні гарячої води, ніж холодної. Запах подібний до того, як пахне гума. Споживачі хвилюються, чи є це безпечно для здоров’я і чи не викличе це подразнень на шкірі.

Також викликала стурбованість питна вода. На смак вона неначе метал. Очищення води за допомогою домашніх фільтрів не є ефективним і дефект залишається.

В Запоріжжі роблять велодоріжки

Останнім часом на Запоріжжі поширене захворювання гепатиту, тому запоріжжяни хвилюються, чи не пов’язано це з якістю води, яку споживають.

На сайті «IPNEWS” була опублікована інформація щодо води, яка тече по трубам Запоріжжя. В результаті досліджень відомо, що до споживачів постачається вода, від якої може виникати багато хвороб. Також відомо, що в воді виший допустимого рівень концентрації іонів алюмінію. Дана речовина має здатність накопичуватися в організмі людей і призводить до виникнення захворювань, навіть тяжкої форми.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.