Інформує про події на Сході України

Введення медичних реформ: які зміни відбудуться у Авдіївки?

908 0
Введення медичних реформ: які зміни відбудуться у Авдіївки?

За останніми даними – на одне місці сімейного лікаря в Авдіївки припадає близько 500 декларацій. Цей показник підтверджений Департаментом охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації.

В Авдіївському Центрі первинно медико-санітарної допомоги на одну посаду лікаря сімейної медицини в середньому виходить 532,3 декларації. В загальній кількості по території Донецької області ця цифра складає 330 декларації. Прифронтова Авдіївка з даного показника входить в десятку лідерів по регіону.

Зауважимо, що преса раніше повідомляла, що з квітня 2018 року в Україні вступила в силу національна компанія «Лікар для кожної родини». Якщо більш детально, то це означає, що кожен мешканець України має можливість укласти декларацію з доктором сімейної медицини, терапевтом, педіатром.

Крайнього строку складання декларації на даному періоді немає. Міністерство охорони здоров’я наполегливо закликає українців не затягувати підписання декларації до кінця року. Ключовою ціллю являється якісний підбір медика, на якого буде покладатися пацієнт і під час чергової зустрічі підписання з ним декларації.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.