Інформує про події на Сході України

Головна » ДОНЕЦЬК » Випускники Угледара матимуть можливість на безкоштовний проїзд до місця проведення ЗНО

Випускники Угледара матимуть можливість на безкоштовний проїзд до місця проведення ЗНО

1.42K 0
Випускники Угледара матимуть можливість на безкоштовний проїзд до місця проведення ЗНО

Ще від початку 22 травня по всій території України розпочалася здача зовнішнього незалежного оцінювання. Так в цьому році для випускників загальноосвітньої школи міста Угледара було об’явлено приємну новину.

Абітурієнти матимуть можливість на безкоштовний проїзд до місця здачі тестування. До слова, 22 травня в місті Курахово був проведений іспит з математики, в якому брали участь 44 учні. 24 травня було проведено ЗНО  з української мови та літератури на якому нараховувалося 94 вступники.

Взято за мету й надалі проводити безкоштовний проїзд дітей до точок здачі тестування. Більш того попереду ще чимало шкільних предметів, з котрих учні повинні пройти іспити. Так 1 червня писатимуть ЗНО з англійської мови, 4 червня – біологія, 8 червня – географі, а 6 червня випускники спробують свої сили з історії України.

Відділ освіти Угледарська впевнений, що учні їхнього містечка з позитивним результатом пройдуть нинішню перевірку шкільних знань.

Зауважимо, що нещодавно наказом Міністерства освіти і науки України був ухвалений порядок отримання повторних листів про складання ЗНО.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.