Інформує про події на Сході України

Вже майже половина мешканців Сєвєродонецька заключили умову з сімейними лікарями

1.22K 0
Вже майже половина мешканців Сєвєродонецька заключили умову з сімейними лікарями

Майже половина жителів Сєвєродонецьку заключили угоду на рахунок декларації з лікарями сімейного профілю. Дану інформацію було оприлюднено виконувачем обов’язків Міністерства охорони здоров’я України Уляною Супрун під час чергової наради з головними сімейними лікарями, педіатрами, представниками суспільних організацій області на тему «Компанія з вибору сімейного лікаря».

Також пані Супрун зауважила, що в місті спостерігається позитивна динаміка, порівнюючи минулі дані. Проте жінка наголосила на тому, що більш повільно діють жителі віддалених місцевостей. Тому одними з головних цілей на даному етапі являється збільшити кількість інформаційної компанії в лікарських закладах, засобах масової інформації та агітувати людей до заключення декларацій з лікарями сімейного профілю.

Ще однією досить значною заявою було те, що зрушилося з місця питання на рахунок сфери медицини на Луганщині та Донецьку. Таким чином Уляна Супрун додала, що влада країни активно розробляє нові покращення реформи та законодавства, щодо покращення рівня та якості медицини в даних регіонах.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.