Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Вже найближчим часом заклади обслуговування на Запоріжжі перейдуть на державну мову

Вже найближчим часом заклади обслуговування на Запоріжжі перейдуть на державну мову

174 0
Вже найближчим часом заклади обслуговування на Запоріжжі перейдуть на державну мову

Днями відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Під час чергової наради активно обговорювали тему впровадження української мови в публічному вживанні. Звернемо вашу увагу на тому, що до даної дискусії було долучено членів виконавчого комітету та представників громадськості. Відповідну інформацію було оголошено прес-центром мерії.

Активну участь у обговоренні брала Тетяна Суркова – заступниця керівника департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва. Таким чином, жінка наголосила на тому, що з 16 липня в Україні увійшов у дію закон ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відтепер компанії, установи, організації будь-яких форм власності та інші публічні заклади зобов’язані будуть надавати послуг виключно державною мовою, а саме – української.

Громадяни міста роз’єдналися на дві групи. Деякі в повній мірі підтримують дану позицію, стосовно запровадження даного закону. Інші ж громадяни зауважують, що вищезгадане нововведення являється нелогічним і вважають, що кожен повинен спілкуватися на тій мові, на якій йому зручно.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.