Інформує про події на Сході України

Головна » ДОНЕЦЬК » Вже як 4 роки розгортаються бойові дії на Донеччині

Вже як 4 роки розгортаються бойові дії на Донеччині

1.29K 0
Вже як 4 роки розгортаються бойові дії на Донеччині

Саме 4 роки тому у 2014 році зав’язалася сутичка на Донбасі, внаслідок чого конфлікт переріс в бойові дії з тисячами жертв та поранених. Розпочалася активний період антитерористичної операції – військові протистояння  української держави російським агресорам.

Внаслідок напруженої ситуації, яка виникла на сході держави були окуповані такі містечка, як – Слов’янськ, Горлівка, Краматорськ, Костянтинівка , Лиман та багато інших. Саме 14 квітня 2014 року був підписаний приказ про впровадження в дію указ РНБО «Про невідкладні міри на рахунок подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України». Саме в той період і розпочалася активна боротьба на півночі Донбасу, яка продовжується і до наших днів.

15 квітня під час антитерористичної операції українські воєнно-службовці без втрат звільнили від російського агресора аеропорт Краматорська, який являвся особливо цінним стратегічним об’єктом для обох сторін військових дій. Нагадаємо, що такі містечка, як Краматорськ та Слов’янськ були звільнені від російських окупантів аж 5 липня.

За попередньою інформацією відомо, що за проміжок часу від початку воєнних дій загинуло понад 10 тисяч осіб. З цієї цифри 2400 особи складають українці, принаймні 24 тисячі отримали фізичної шкоди.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.