Інформує про події на Сході України

Як функціонуватиме міський транспорт у новорічну ніч?

276 0

Наразі доповідають, що під час святкування Нового року жителі міста матимуть можливість скористатися громадським транспортом до другої години ночі.

За попередньою інформацією Управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку ЗМР, був оголошений наказ стосовно транспортного забезпечення за період від 19 грудня до 7 січня. Доречно зауважити, що в ніч з 31 грудня 2018 року по 1 січня 2019 року функціонування трамваїв та тролейбусів буде подовженим. Тож в святкову ніч чергові автобуси будуть курсувати до другої години ночі.

Наголосимо на тому, що більш детальна інформація та чіткий графік функціонування міського транспорту буде оголошений 29-30 грудня. Розгонуту інформацію можна переглянути на сайті Запорізької міської ради, а саме наказ, яке видало керівництво з питань транспортного забезпечення та зв’язку на території Запоріжжя, а саме Власюк Олександр Олександрович.

А поки зауважимо, що працівники пожежної та швидкої служби акцентують увагу жителів міста на тому, щоб громадян обережно поводилися під час святкування Нового року та дотримувалися техніки безпеки під час використання піротехніки.

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.