Інформує про події на Сході України

Як на Запоріжжі відбудеться свято Хрещення?

125 0

Вже через декілька днів, а саме цієї суботи 19 січня,  українці будуть святкувати Хрещення. У Запоріжжі масштабні дії будуть розгортатися на Центральному та Правобережному пляжі. Саме в цих місцях буде проходити освячення води в Дніпрі.

Зауважимо, що на Центральному пляжі зануритися в проруб можна з 12:00 години, а на Правобережному – з 13:00. На двох пляжах будуть виступати священнослужителі, котрі зачитають молитву та проведуть освячення води.

Звернемо вашу увагу, що на пляжах будуть змонтовані пункти переодягання. Окрім цього, громадяни зможуть скористатися місцем для обігріву. Повідомляють, що в палатках будуть працювати обігрівачі. Також на території пляжу можна зігрітися, випивши гарячого чаю.

Організатори наголошують на тому, що в цілях забезпечення якісного рівня безпеки, на двох зазначених пляжах будуть функціонувати працівники медичної сфери, поліції, рятувальники. За декілька днів до святкування заплановано очистити дно річки біля обох пляжів.

За останніми повідомленнями синоптиків відомо, що на 19 січня погода буде тихою: опадів не очікуватиметься, температура коливатиметься в межах -1°+2°.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.