Інформує про події на Сході України

Як проходять справи на Запоріжжі стосовно працевлаштування?

186 0

Наразі стало відомо, що лише за останній період від січня по квітень нинішнього року працевлаштувалося порядком 1400 безробітних громадян Запоріжжя. Звернемо вашу увагу на тому, що близько 500 осіб від зазначеної кількості входять до групи соціально незахищеного населення.

За повідомленням прес-центру мерії ми дізналися, що 83 безробітних працевлаштовані за рахунок компенсації роботодавцем ЄСВ. Окрім цього 11 громадян отримало допомогу стосовно безробіття одноразово на заняття підприємницькою діяльністю.

Наголосимо на тому, що від січня 2019 року за рахунок центру зайнятості 257 безробітних пройшли професійне навчання і 228 осіб отримали можливість заробітку, беручи участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Окрім цього, в нинішньому році згідно з рішенням виконкому міської ради громадські роботи для безробітних проводяться в управліннях громадського захисту населення по районах міста, на комунальному підприємстві «Титан», в центрі соціальної підтримки дітей і сімей «Затишний будинок».

Звернемо вашу увагу, що лише на кінець квітня на території Запорізької області було запропоновано порядком 2,7 тисяч вакансій.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.