Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Як скористатися послугами служби психологічної допомоги?

Як скористатися послугами служби психологічної допомоги?

124 0
Як скористатися послугами служби психологічної допомоги?

Наголосимо на тому, що Служба термінової психологічної підтримки «Телефон Довіри» функціонує на Запоріжжі протягом 22 років. Працівниками даної сфери являються висококваліфіковані психологи, котрі отримали спеціалізовану підготовку. Завдяки службі «Телефон довіри» психологи надають підтримку в становищах різного психоемоційного характеру.

Звернемо вашу увагу, що дана сфера послуг корисна для громадян з особливими потребами, котрі не мають можливості повноцінно пересуватися по місту, щоб одержати приватну консультацію психолога. Програма «Телефон Довіри» функціонує кожного дня з дев’ятої ранку до дев’ятої вечора без перерви на вихідні та свята. Акцентуємо на тому, що дана послуга є цілком анонімною.

Від початку нинішнього року Запорізький центр громадських служб для родин, дітей та молоді здобув грошовий виграш у конкурсній програмі «Ми-це місто». Їхнім виграшним проектом було «Соціальне онлайн консультування». Таким чином, відтепер скористатися послугами «Телефону Довіри» можна завдяки соціальним мережам, таким як: Facebook, програми Skype,  WhatsApp та інші.

Наголосимо на тому, що скористатися вищезгаданим послугам можна через; Skype – Dovira1584; WhatsApp – +380675151584.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.