Інформує про події на Сході України

Головна » ЛУГАНСЬК » Як відбувається грошова виплата пенсіонерам, котрі переселилися з Луганська?

Як відбувається грошова виплата пенсіонерам, котрі переселилися з Луганська?

764 0
Як відбувається грошова виплата пенсіонерам, котрі переселилися з Луганська?

Таким чином пролунала звістка, що від початку 2018 року більше 5 тисячам переселенцям було надано відказ в призначенні та поновленню громадських розрахунків. Дану заяву оприлюднила керівник центрального керівництва Пенсійного фонду України на Луганщині Ольга Шарунова.

За повідомленням пані Ольги стало ясно, що за останні 6 місяців нинішнього року керівництвом ПФУ, що на Луганщині, було отримано майже 30 постанов комісії зі справ призначення чи відновлення громадських розрахунків внутрішньо переміщеним громадянам, стосовно поновлення пенсійних виплат та більш ніж 5 тисяч відмов. Ольга Шарун розповіла, що нарахування та виплата пенсій ВПГ відбувається кожного дня з урахуванням даних про відсутність пенсіонера на контрольованому регіоні більше ніж 60 днів.

Тим не менш ПФУ Луганщини станом на початок липня нинішнього року реалізовує розрахунок пенсій близько 300 тисячам особам похилого віку. Зауважимо, що середньостатистична сума пенсійної виплати коливається в розмірі близько 3 тисяч гривень Також від 1 липня теперішнього року прийнято закон щодо підвищення прожиткової «мінімалки» для громадян, котрі втратили працездатність на 61 гривню.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.