Інформує про події на Сході України

Як відбувалася підтримка Олега Сенцова на Запоріжжі?

1.24K 0

12 червня на Запоріжжі були організовані збори на рахунок підтримки українського діяча Олега Сенцова, який перебуває під вартою у Росії.

Так мешканці провели флешмоб, під час якого були оголошені імена українців, котрі перебувають в неволі на території РФ через політичні мотиви. Один з активістів, а саме режисер Віктор Попов повідомив, що основною метою акції являється звільнення Сенцова. Чоловік впевнений, що лише завдяки спільним діям та підтримці їхня ціль буде виконана.

Пан Віктор навіть зробив таке порівняння, як сьогоденний народ, його активісти навпроти з козаками Запорізької Січі. Саме козаки об’єднувалися в общини для досягнення постановлених ідей – отримання свободи.

На завершення флешмобу було презентовано українську стрічку «Процес», яке була присвячена Олегу Сенцову. Також був зачитаний лист мешканцем Енергодару Євгенієм Пановим, в якому були описані обвинувачення російською владою щодо політв’язня.

Зауважимо, що акції підтримки проходять не тільки на території України, а й на просторах інших держав. Активісти вимагають від Росії в тому числі від її президента звільнити незаконно ув’язнених українців.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.