Інформує про події на Сході України

Як вирішити проблеми на сході України (Дослідження)

8.48K 0

Події, що продовжуть відбуватися на сході України не перестають насторожувати і хвилювати. В пошуках вирішення проблеми провели соціологічне опитування. Вирішення ситуації дипломатичним способом переважає, оскільки 47% українців вважають саме так.

Як саме хотіли б українці вирішити проблеми на сході України, довідались з соціологічного дослідження “Суспільної-політичної ситуації в Україні”, результати представлені були на прес-конференції у Києві, яке відбулось двадцять четвертого листопада – другого грудня.

В результаті опитування видно, що 20,8% вважають, що потрібно провести референдум, що стосуватиметься статусу окупованих територій. 12,7% респондентів надають перевагу, що окуповані території потрібно ізолювати, а конфлікт заморозити. Версію, що потрібно повести мобілізацію населення та територію повернути за допомогою військового методу підтримало 9,8%. Звичайно є ті, хто не зміг дати відповідь на це запитання, таких 7,7%. Також існують інші методи вирішення, як вважає 2,1% респондентів.

Опитали чотири тисячі респондентів, які старше 18 років.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.