Інформує про події на Сході України

Як вирішити проблеми на сході України (Дослідження)

6.73K 0

Події, що продовжуть відбуватися на сході України не перестають насторожувати і хвилювати. В пошуках вирішення проблеми провели соціологічне опитування. Вирішення ситуації дипломатичним способом переважає, оскільки 47% українців вважають саме так.

Як саме хотіли б українці вирішити проблеми на сході України, довідались з соціологічного дослідження “Суспільної-політичної ситуації в Україні”, результати представлені були на прес-конференції у Києві, яке відбулось двадцять четвертого листопада – другого грудня.

В результаті опитування видно, що 20,8% вважають, що потрібно провести референдум, що стосуватиметься статусу окупованих територій. 12,7% респондентів надають перевагу, що окуповані території потрібно ізолювати, а конфлікт заморозити. Версію, що потрібно повести мобілізацію населення та територію повернути за допомогою військового методу підтримало 9,8%. Звичайно є ті, хто не зміг дати відповідь на це запитання, таких 7,7%. Також існують інші методи вирішення, як вважає 2,1% респондентів.

Опитали чотири тисячі респондентів, які старше 18 років.

Більше новин читайте на сайті Агент новин

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.