Інформує про події на Сході України

Як з фальшивою документацію компанія виграла тендер на 29 мільйонів гривень?

486 0

Прокуратура Харкова розслідує кримінальну справу на рахунок фальшивості документів в момент виконання реконструкційних робіт в напрямку Фартушне-Цапівка-Гуринівка. Дану інформацію заявляє ХАЦ.

Отже, від початку червня минулого року Служба автомобільних доріг Харківщини розіграла тендер на ремонт траси Фартушне-Цапівка-Гуринівка. Зауважимо, що участь у торгах брали 2 компанії: ТОВ «Тайга» та ТОВ «Енерготепло». Внаслідок запеклого суперництва перемогу отримала фірма «Енерготепло». Наголосимо на тому, що сума виграшу складала близько 29 мільйонів гривень. Правоохоронні органи вияснили, що на реконструкційні роботи вищезгаданої траси підрядник здобув майже 18 мільйонів гривень.

Слідчі дійшли висновку, що посадові персони компанії «Енергопром» створили завідомо фальшиву документацію, які в майбутньому і стали основою для визначення даної компанії переможцем у тендері та підписання угоди. Також фірму «Енергопром» звинувачують в сфальсифікованих даних до актів зроблених робіт форми КБ-2. В результаті чого є підозра в беззаконному «відмиванні» бюджетних фінансів.

Також слідчі зауважили, що замість обіцяних 10 кілометрів траси реконструкції підлягли всього лише 7,5 кілометрів. Провівши аналіз виконаної роботи було сформульовано висновок, що ремонт дороги проведений не якісно.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.