Інформує про події на Сході України

Як живе на свою «скромну» заробітну плату родина керівника нацполіції Запоріжжя?

778 0

Керівник Національної поліції Запоріжжя Сергій Комісаров за свій значний стаж роботи відклав чималу левову частку свого доходу.

Так за останніми даними відомо, що чоловік у своїй власності має певні точки нерухомості на Дніпропетровщині в елітному районі міста. Повідомляють, що вищезгадану власність пана Комісарова оцінюють в 4 мільйони гривень.

Мова йде про Таунхаус від компанії Comfort City вартість котрого становить більш ніж 180 тисяч американських доларів. До слова, дружина пана Комісарова в 2017 році отримала у свою власність презент від своєї сестри із Москви. Так повідомляють, що їй було вручено новеньку автівку, сума якої складає майже 1 мільйон гривень.

Син подружжя Комісарових – Артем Сергійович також залучений в діяльності правоохоронних органів і вже за свій час праці має чималі статки. Відомо, що Артем Комісаров отримав квартиру, котра була надана родиною його дружини. За останніми розцінками вартість нерухомості складає 1 мільйон гривень.

В плані відпочинку подружжя Комісарових надає перевагу подорожувати до Чорногорії та Арабські Емірати. Не дивно, що сім’я обирає не з дешевих готелів, котрі можуть коштувати за проживання біля 5 тисяч доларів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.