Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Як живе на свою «скромну» заробітну плату родина керівника нацполіції Запоріжжя?

Як живе на свою «скромну» заробітну плату родина керівника нацполіції Запоріжжя?

797 0
Як живе на свою «скромну» заробітну плату родина керівника нацполіції Запоріжжя?

Керівник Національної поліції Запоріжжя Сергій Комісаров за свій значний стаж роботи відклав чималу левову частку свого доходу.

Так за останніми даними відомо, що чоловік у своїй власності має певні точки нерухомості на Дніпропетровщині в елітному районі міста. Повідомляють, що вищезгадану власність пана Комісарова оцінюють в 4 мільйони гривень.

Мова йде про Таунхаус від компанії Comfort City вартість котрого становить більш ніж 180 тисяч американських доларів. До слова, дружина пана Комісарова в 2017 році отримала у свою власність презент від своєї сестри із Москви. Так повідомляють, що їй було вручено новеньку автівку, сума якої складає майже 1 мільйон гривень.

Син подружжя Комісарових – Артем Сергійович також залучений в діяльності правоохоронних органів і вже за свій час праці має чималі статки. Відомо, що Артем Комісаров отримав квартиру, котра була надана родиною його дружини. За останніми розцінками вартість нерухомості складає 1 мільйон гривень.

В плані відпочинку подружжя Комісарових надає перевагу подорожувати до Чорногорії та Арабські Емірати. Не дивно, що сім’я обирає не з дешевих готелів, котрі можуть коштувати за проживання біля 5 тисяч доларів.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.