Інформує про події на Сході України

Яка частина населення підтримує медреформу на Запоріжжі?

1.17K 0

З початку 2018 року в країні розпочалася медична реформа перинної ланки охорони здоров’я. Ця реформа стосується терапевтів та лікарів сімейної справи, а також фінансування лікарень.

Цікаво що 1/3 громадян навіть не знають про зміст реформи, а близько 51 відсотка взагалі не є прихильниками її розвитку. Статистика відома завдяки суспільно-політичному моніторингу, який був проведений завдяки  MLS Group. В соціологічному заході було проведено опитування 804 осіб, вік яких був більше 18 років. В ході програми було відомо, що 60,1 відсоток респондентів проінформовані щодо реформи, а   28,6 відсотка знають про неї лиш в загальних фразах.

Також під час опитування 51% запорожців заявили, що не є прихильниками програми, 13% підтримають її, 18,7% знайшли «+»  та  «-»  в реформі, а ще 17% поки не визначилися. Зауважимо, що 39 відсотка громадян міста за останній час обстежувалися в поліклініці. В більшості випадках первинно медико-санітарними послугами користуються люди похилого віку.

Цікаво, що в більшості ситуацій жителі міста доброї думки про сімейних лікарів і їх відносини до пацієнтів. Та все ж їх більше турбує наявність мінімального медикаментозного набору, який не потрібно сплачувати.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.