Інформує про події на Сході України

Яка кількість мешканців Запоріжжя скористалися програмою «доступні ліки»?

1.49K 0
Яка кількість мешканців Запоріжжя скористалися програмою «доступні ліки»?

До сьогодні активно функціонує захід під назвою «доступні ліки». Наразі від січня 2018 року й до серпня місяця більш ніж 500 тисяч жителів міста Запоріжжя скористалися даною програмою. Таким чином тільки цього року для розвитку цього напрямку було витрачено зі скарбниці державного бюджету майже 45 мільйона гривень.

Наразі за останніми даними лише за 7 місяців 2018 року було виписано більш ніж 451 тисячі 280 рецептів працівниками медичних закладів. Вартість відпущених медикаментів за період від початку січня до кінця липня складає 25,2 мільйона гривень. Наголосимо на тому, що на Запоріжжі беруть участь у вищезгаданій компанії понад 260 аптечних закладів.

За відомостями прес-служби ЗОДА під час останньої наради було повідомлено, що до кінця нинішнього року необхідно додатково що принаймні 5,5 мільйонів гривень для того, щоб в повній мірі забезпечити необхідними ліками хворих. Дане питання буде розглянуте вже під час серпневої сесії.

Зауважимо, для того щоб мати можливість на отримання права користування програмою «доступні ліки» потрібно звернутися до лікаря терапевтичного профілю, який і надасть рецепт з відповідним переліком медикаментів. Потім з відповідною документацією хворий має можливість звернутися до аптечного пункту, який підтримує дану програму та здійснити купівлю ліків.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.