Інформує про події на Сході України

Головна » ХАРКІВ » Яка кількість субсидій була надана харків’янам за нинішній рік?

Яка кількість субсидій була надана харків’янам за нинішній рік?

826 0
Яка кількість субсидій була надана харків’янам за нинішній рік?

Працівники сфери статистики проаналізували загальну кількість субсидій на Харківщині. Таким чином лише за нинішній рік понад 130 тисяч сімей отримали можливість на допомогу від держави.

Сама підтримка включала в себе урізання абонентської плати за КП. Наразі відомо, що загальна сума субсидії складає близько 58 мільйонів гривень.

Також керівництво статистикою повідомляє, що середньостатистична сума назначеної субсидії на одне господарство складає близько 115 гривень. Цікаво, що від початку нинішнього року громадяни міста Харків назначили близько 170 тисяч субсидій. Від цієї кількості близько 32 тисяч – господарствам, інші 137 тисяч – в містах. Валовий розмір зазначених субсидій за минулі місяці 2018 року дорівнює близько 50 мільйонів гривень. Наголосимо на тому, що громадянам сільської місцевості було надано приблизно 7,3 мільйона гривень в якості фінансової підтримки від країни.

Цікаво зауважити, що недавно розголосу набула інформація, що в майбутньому кількість осіб, які матимуть право на субсидію суттєво зменшиться. Таку інформацію було оголошено працівниками Кабінету Міністрів України.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.