Інформує про події на Сході України

Яка кількість жертв на сході України за останні 4 роки?

942 0

Від початку розгортання антитерористичних операцій на території Луганська та Донеччини була зазнано великих втрат зі сторони української армії.

Так за останніми даними загальна кількість жертв за останні 4 роки складає близько 2,5 тисяч людей. Принаймні 3,4 особи потребують в гуманітарній підтримці і оборони через воєнні дії на сході держави. Дану інформацію надає Координатор системи ООН в України та Гуманітарний координатор в Україні Ніл Вокер.

Також чоловік зауважив, що принаймні 9 мільйонів громадян отримали тілесні пошкодження, близько 2 мільйонів людей наражаються на небезпеку через вибухонебезпечні засоби. Так наглядним, але гірким прикладом стало відомо, що минулого тижня від наземних мін померла сім’я з чотирьох людей на сході України

Ніл Вокер закликає країни всіма можливостями підтримувати Україну і надати нашим громадянам гуманітарної допомоги, які зазнали шкоди під час бойових дій.

На даний момент планується виділити гуманітарної допомоги загальною сумою близько 187 мільйонів американських доларів. Цей план затверджений гуманітарними організаціями ще в минулому році, але має 97 % дефіцит фінансування.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.