Інформує про події на Сході України

Яка кількість жителів Харкова проявило бажання служити Збройним Силам України?

612 0

Від початку 2018 року понад однієї тисячі харків’ян  дали згоду на контрактну службу у Збройних Силах України. Дану інформацію надає Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України.

За повідомленням армійського комісара Харківського військового комісаріату Юрія Калгушкіна стало відомо, що близько кожен 3 новобранець – контрактник має у своєму складі статус учасника воєнних дій. Чоловік зауважив, що серед більше сотні парубків проявили бажання пов’язати свою роботу та життя з Десантно – штурмовими військами , а понад 30 осіб хочуть бути у складі морських піхотинців.

Наголосимо на таку тенденцію, що з кожним роком все більше та більше зростає кількість дівчат, котрі проявляють бажання служити Збройним Силам України. На перекір стереотипу, що це справа не жіноча, цифри говорять зовсім інше. Наразі відомо, що майже пів сотні дівчат заключили військовий контракт та ще 30 панянок розмірковують над вибором армійської спеціальності.

Прогнозується, що на наступний рік кількість харків’ян, котрі проявлять бажання пов’язати своє майбутнє зі Збройними Силами України повинно в рази збільшитися.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.