Інформує про події на Сході України

Яка середня заробітна плата по Запоріжжю?

516 0

Тож нещодавно був проаналізований середньостатистичний заробітний дохід мешканців міста. Наразі відомо, що ця цифра коливається в межах 8 тисяч 800 гривень – 9 тисяч гривень.

Прес-центр облдержадміністрації акцентує на тому, що дана сума в 2,4 рази більша рівня мінімальної заробітної оплати (на сьогодні «мінімалка» складає 3 тисячі 723 гривні). Також слід додати, що цьогорічна середньостатистична зарплатня підвищилася на 27 відсотків, якщо порівнювати 2017 р.

Звернемо вашу увагу на тому, що за рейтингом Держкомітету Запоріжжя займає 5 сходинку за рівнем середнього доходу. Наразі більшою зарплатнею можуть похизуватися працівники підприємств промисловості (13 тисяч 745 гривень), робочі сфери надання електроенергії, блакитного палива (12 тисяч 873 гривень). Тоді як працівники галузі освіти та медицини отримують в середньому від 6 до 7,5 тисяч гривень.

Прогнозують, що в наступному році Кабмін підвищить суму «мінімалки» до позначки в 4 тисячі 100 гривень. За нещодавнім повідомленням влади, показник середньостатистичної заробітної плати, як один із показників економічного піднесення країни, повинен складати суму, котра дорівнюватиме 10 тисяч гривень.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.