Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Яка ситуація  на Запоріжжі щодо кору?

Яка ситуація  на Запоріжжі щодо кору?

350 0
Яка ситуація  на Запоріжжі щодо кору?

На цьому тижні пройшла нарада ЗОДА, стосовно профілактики захворювання кору на території міста. Також під час засідання було обговорено статистику даного недугу. Лише за перші місяці нинішнього року в  регіоні було зафіксовано порядком 228 випадків кору. Основна частка хворих – дорослі, а саме 153 громадянина, інша ж частка – діти (75 осіб).

За останньою наданою інформацією Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України відомо, що в більшості випадків хворіли особи, корі не пройшли вакцинацію – а це саме 90 відсотків. Серед дорослого населення цей показник становив 75 відсотків, серед дітей – 53 відсотка. Наголосимо, що два випадки кору проходили в тяжкій формі і пацієнти перебували в реанімаційному відділені.

Тож, щоб запобігти даному інфекційному захворюванню медики закликають пройти планову вакцинацію. Скористатися даною послугою можна в міських лікарнях за направленням сімейного лікаря. Наголосимо на тому, що на сьогодні більше 13 тисяч дітей (із 286 тисяч) не пройшли планового щеплення.

Медики зауважують, що при перших проявах захворювання потрібно одразу ж звертатися за допомогою фахівця, а не займатися самолікуванням.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.