Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Яка структура зазнає скороченню фінансування на Запоріжжі?

Яка структура зазнає скороченню фінансування на Запоріжжі?

603 0
Яка структура зазнає скороченню фінансування на Запоріжжі?

Тож мешканців Запоріжжя чекає не зовсім втішна новина. Наразі відомо, що в місті більш ніж на два мільйони гривень зменшать фінансування цифрової стратегії. Дану пропозицію буде розглянуто під час чергової сесії депутатської ради Запоріжжя.

Аргументують вищезгадане рішення тим, що в місті спостерігається дефіцит бюджету, тому і було запропоновано народним обранцям зменшення фінансування заходу «Цифрова стратегія міста на 2017-2020 роки».

Виконавцем даного проекту фігурує КП «Центр керівництва інформаційними технологіями». Раніше дана фірма оголосила, що на нинішній рік для здійснення зазначеного заходу потрібно порядком 22 млн. грн. На даний момент відомо, що народні обранці не в змозі своєчасно подужати загальну цифру заходу і «надлишкові» кошти радять зняти.

Цікаво, що головними направленнями проекту являється: виробництво єдиного інформаційного простору всередині виконкому, осучаснення сфери муніципального керівництва та інше.

Акцентуємо вашу увагу на тому, що загальний рахунок, що буде затрачений на фінансування стратегії Запоріжжя за чотири роки складатиме 68,5 мільйонів гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.