Інформує про події на Сході України

Яка сума надійде на ремонт луганських доріг?

1.33K 0

Нещодавно надійшла інформація, що на реконструкцію автомобільних доріг в Луганську потрібно близько чотирьох мільярдів гривень.

Дане повідомлення оголосив замісник голови обласної державної адміністрації Вадим Данієлян на черговій нараді з проблем ЖК економіки, інфраструктури, збереження електроенергії та надзвичайних станів. Серед присутніх доречно відмітити керівника управління розвитку та утримання сітки автомобільних шляхів обласної державної адміністрації Юрій Бережний, який активно брав участь в обговоренні.

Було зроблено заяву, що в нинішньому році харківська рада направить всі свої сили на реконструкцію ліній в’їздів до Харківської та Донецької областей. Така операція дасть можливість зручного сполучення серед міст. Повідомляють, що для ремонту шляхів заплановано затратити принаймні 4, 2 мільярдів гривень. Вадим Данієлян наголосив, що в теперішньому році на реконструкцію луганських доріг було виділено більше коштів, ніш в минулих.

Також, поміж існуючих справ відновлення шляхової інфраструктури є незначне залізничне сполучення, яке суттєво зменшує варіанти постачання будівельних матеріалів до місця здійснення робіт.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.