Інформує про події на Сході України

Головна » Східна Україна » Яка сума пішла на оздоровчу компанію в нинішньому році?

Яка сума пішла на оздоровчу компанію в нинішньому році?

1.66K 0
Яка сума пішла на оздоровчу компанію в нинішньому році?

За останніми даними, які були оголошені 4 травня на нараді з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей на літній період, стало відомо, що планується затратити близько 87 мільйонів гривень.

Ця інформація була оприлюднена керівником департаменту громадської оборони ОДА Світлана Абдурахманова. В цю суму входять кошти, як обласного так і міського бюджету.

Повідомляється, що найбільший вклад в підтримку програми щодо оздоровлення дітей внесли Оріхівська ОТГ ( 400 тисяч гривень) та Широківська ОТГ ( 200 тисяч гривень).

За мету на 2018 рік взято оздоровити за рахунок коштів бюджету близько 99 тисяч дітей. Ця цифра рівняється 53% від загальної суми неповнолітніх.

Відомо, що з кінця травня на певних населених пунктах вже будуть залучені робочі гуртки, в обов’язки яких входитиме контроль умов побуту та годування підростаючого покоління Запоріжжя.

Також Світлана Абдурахманова наголосила, що з 2018 року був підвищений контроль щодо процедури атестації закладів оздоровлення та відпочинку дітей. Це пов’язано з конфліктним випадком, котрий виник в місті Бердянськ, а саме в таборі «Лазурний», де було госпіталізовано 30 учнів після масштабного отруєння.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.