Інформує про події на Сході України

Яка з Харківських компаній виграла тендер на 3 мільйони 500 тисяч гривень?

982 0

Освітянський центр, молоді та спорту Кегичівської районної адміністрації, що на Харківщині  11 липня розіграла тендер.

В наслідок якого було укладено договір з ТОВ «Буд Гарант України» на рахунок проведення реконструкційних робіт на суму більш ніж три мільйони гривень. Цю інформацію надає «Харківський антикорупційний відділ»

Згідно вищезгаданій домовленості було прийнято план дій, щодо реконструкційних робіт  нежитлового приміщення аптеки № 117. Єдиним суперником  ТОВ «Буд Гарант України» являлося ТОВ «Будсоюз». Основоположником даної компанії э Олексій Герасимов. Також чоловік мав досвід роботи на ТОВ «Проектування та дизайн».

Кошторис домовленості містить у собі план, за яким будівельне обладнання будуть скупляти за цінами, котрі вищі чим на ринці. Якщо взяти для порівняння дисперсію ПВА непластифіковану то її мають за мету придбати за 93,5 гривні за один кілограм, так-як кошторис на реконструкційні роботи  Краснокутської лікарні будуть закупляти по 51, 79 гривень за кілограм.

Цеглу скоріш за все будуть скупляти по 4 тисячі 500 гривень за 1 тисячу штук. Зауважимо, що для ремонтних робіт вищезгаданої лікарні цеглу закупили майже на третину дешевше.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.