Інформує про події на Сході України

Які депутати в обласній раді Харкова мають прибуток нижчий від прожиткового мініуму?

3.74K 0

Попри те, що в обласній раді Харкова є депутати з мільйонними статками і прибутками, також є ті, доходи яких менші відносно встановленого мінімальної прожиткового мінімуму в Україні.

Згідно заповнених декларацій депутатами, найбільш бідним є представник партії “Наш крайВіктор Костенко. Його дохід на сім’ю становить 10% від суми яка є необхідною, що в цифрах означає, прибуток в розмірі 5 тисяч 960 гривень за рік, а прожитковий мінімум на рік для декларанта і його сім’ї відповідно до встановлених норм становить 68 тисяч 848 гривень. Грошових активів в наявності немає. У власності наявні дві фірми: ООО “МК автоспецстрой” та “Автоспецтехніка 2”.

Дещо більший прибуток, але знову ж таки не відповідний до мінімального прожиткового мінімуму задекларований в Олексія Мацака. Він займається депутатською діяльністю в партії “Відродження”. Його прибуток за рік становить 18 тисяч 152 гривень, що на місяць дорівнює 1 тисяч 512 гривень. Прожитковий мінімум для сім’ї становить більшу суму- 34 тисячі 424 гривні. Також Мацак є головним юристом ПП Юридична компанія «ЕКСПРОФЕСС». Бюджет декларанта протягом 2016 року поповнили також страхові виплати.

На третьому місці серед депутатів, які мають найменші прибутки за минулий рік, Олександр Гусаров, який є депутатом партії “Наш край“. На сайті Харківоблради вказано, що з 2014 року є безробітним. Але до декларації заніс дані відповідно яким відомо, що він є фізичною особою підприємцем і бенефіціаром декількох фірм. Гусаров розповів для журналістів, що нічого дивного нема є тому, що його витрати можуть перевищувати доходи, оскільки він має заощадження, на які живе.

Дещо більший прибуток за рік, але все ж менший відносно прожиткового мінімуму в Кононенка Альберта, який є представником партії “Відродження“. Попри те, що депутат входить в п’ятірку найбагатших депутатів обласної ради Харкова, його прибуток за 2016 рік становить 22 тисячі 247 гривень. Відповідно на один місяць прибуток є рівним 1 тисячі 854 гривням.

На 3% менше відповідно до мінімального прожиткового мінімуму задекларовано у Владислава Заколодяжного. Він є також представником партії “Відродження“.  Працює заступником директора  ТОВ “Українсько-Словенське підприємство “Хлібопекарський комплекс “Кулиничівський”. Де заробляє приблизно 32 тисячі гривень за рік. Сума доходу сім’ї протягом року становить 83 тисячі 50 гривень.

Аналітику проводили ГР Чесно.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.