Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Які правопорушення були зафіксовані під час виборів?

Які правопорушення були зафіксовані під час виборів?

213 0
Які правопорушення були зафіксовані під час виборів?

В неділю під час прес-конференції в управлінні Національної поліції Запорізької області був проведений аналіз нещодавнім парламентським виборам.

Таким чином, станом на 21 липня 14:00 годину, до відділку поліції Запорізької області було спрямовано більше 90 повідомлень, стосовно можливих правопорушень під час виборів. Основна маса порушень стосувалася незаконної агітації, недопущення кандидатів на ділянки, навмисне псування бюлетенів, фотографування виборчих бланків…

За останньою інформацією, виконуючого обов’язки керівника Головного управління Національної поліції Запорізької області Анатолія Ткаченко відомо, що правоохоронці зареєстрували 2 випадки псування протоколів та декілька випадків фотографування бюлетенів. Наголосимо на тому, що фотографування бюлетенів являється порушенням таємності голосування та карається законом.

Працівники правоохоронних органів звертають увагу, що незаконна агітація в день тиші була зареєстрована, але службовці не можуть скласти адміністративний протокол, оскільки складно встановити замовників білбордів.

Окрім цього, в поліції наголошують, що було відкрито справу проти молодої громадянки Запоріжжя в Комунарському районі, яка фотографувала заповнений бюлетень. Дівчина аргументувала свою поведінку тим, що відправила фото для своєї подружки, щоб продемонструвати їй, як потрібно заповнювати бюлетень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.