Інформує про події на Сході України

Які правопорушення реєструють в передвиборній програмі?

131 0

Парламентські вибори на Запоріжжі ще не розпочалися, а порушення правил поліцейські вже реєструють. Працівники правоохоронних органів зареєстрували порядком 400 порушень. Відповідну інформацію було оголошено 19 липня, під час чергової прес-конференції, на якій виступав заступник керівника управління Національної поліції в Запорізькій області Анатолій Ткаченко.

Таким чином, від початку виборчої компанії до поліції надійшло порядком 420 повідомлень про ймовірні правопорушення при підготовці до виборів. На даний момент було запроваджено 9 кримінальних справ та 68 адміністративних протоколів. Основна частка правопорушень стосується підкупу громадян, незаконне розповсюдження агітаційних матеріалів, фейкові дані. Окрім цього, чимала кількість правопорушень стосувалася розміщення агітаційних плакатів без вказівки інформації про замовника, тираж і друкарні.

Звернемо вашу увагу на тому, що основна частка повідомлень була сформована від спостерігачів «Опори», кандидатів в народні обранці та поліцейських.

В прес-центрі Національної поліції повідомляють, що в Запорізькій області в день парламентських виборів буде функціонувати порядком 5 тисяч працівників правоохоронних органів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.