Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Які правопорушення розглядаються в Бердянському геріатричному пансіонаті

Які правопорушення розглядаються в Бердянському геріатричному пансіонаті

318 0
Які правопорушення розглядаються в Бердянському геріатричному пансіонаті

Справа розгортається навколо Бердянського геріатричного пансіонату, котрий обслуговує людей похилого віку. Звернемо вашу увагу на тому, що в даному закладі вже не в перше виникають конфліктні ситуації. Основною причиною даних інциденті являється досить агресивна поведінка деяких колишніх ув’язнений, які також являються пацієнтами медичного закладу.

Таким чином, літом минулого року в даному пансіонаті було скоєно вбивство – один з арештованих наніс тілесні пошкоджені ножем іншому, в результаті чого потерпілий помер. Окрім цього, неодноразово протягом останнього часу інші проживаючі нарікали на погрози, залякування та побої.

Один із останніх інцидентів, котрий сколихнув місцевих жителів, трапився в березні нинішнього року. Наразі даний випадок розглядає поліція. Таким чином, один з колишніх ув’язнених вступив у конфлікт з іншим пацієнтом. Потім агресивно налаштований чоловік під’їхав до своєї жертви на інвалідній колясці, схопив його за одяг та повалив на підлогу. В результаті правопорушник переїхав потерпілого та наніс легкі тілесні пошкодження.

Лікарі встановили, що у постраждалого струс мозку. Тепер даний інцидент розглядають працівники правоохоронних органів за  частиною 2 статтею 125.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.