Інформує про події на Сході України

Які яхти можуть собі дозволити Запорізькі обранці міської ради?

1.72K 0

Нещодавно Ольга Ревчук, чиновниця міста Запоріжжя та співробітник комісії зі справ екології зробила покупку на чималу «копійку».

Жінка здобула в 2017  році яхту 2007 Monterey 330 американської фірми. Завдяки заповненій пані Ольгою декларацією, стало відомо, що її забаганка обійшлась її в півтора мільйона гривень.

Наголосимо на тому, що ця купівля являється однією з найбільш затратних в оточенні інших її опонентів серед плавальних засобів. Цікаво що другий щабель посідає Віталі Купрій – народний обранець України. Водний засіб марки Bavaria 44 вийшла йому в майже в 895 тисяч гривень. Закінчує трійку лідерів Віктор Карцев – чиновник Славутицької міської ради, що на Київщині. Човен Finval 505, котрий придбав чоловік коштує близько 730 тисяч гривень.

Слід додати, що протягом минулого та теперішнього років народні обранці піддали декларації близько 2 980 водних засобів. Також за цей же проміжок часу чиновники стали власниками більш ніж 175 нових водних засобів. Якщо взяти в порівняння минулий рік то попит на даний вид транспорту зріс майже на 15 відсотків. То ж можна зробити висновок, що народні обранці нашої держави не скаржаться на заробітній дохід.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.