Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Які зміни будуть внесені до фінансування програми підтримки ветеранів та інвалідів?

Які зміни будуть внесені до фінансування програми підтримки ветеранів та інвалідів?

542 0
Які зміни будуть внесені до фінансування програми підтримки ветеранів та інвалідів?

На Запоріжжі пролунала приємна новина для ветеранів та інвалідів. Таким чином народні обранці міської ради мають за мету збільшити фінансування програми підтримки для даної категорії населення. Така інформація була оголошена 19 листопада, під час чергового засідання депутатської комісії зі справ будівництва, транспорту та зв’язку.

Тож в нинішньому році значно збільшилась кількість громадян, які потребують в матеріальної  підтримки від держави. Тому в результаті було запропоновано збільшити фінансування з даної програми. За попередньою інформацією депутатів відомо, що в 2018 році необхідно додатково виділити (заднім числом) близько 150 тисяч гривень особам, котрі брали участь в військових діях. Таким чином кожний громадянин з вищезгаданих категорій отримає по пів тисячі гривень за минуле свято, приурочене Дню  захисника Вітчизни, котрий українці святкували 14 жовтня. Народні обранці доповіли, що вже з 2019 року планують підвищити грошовий показник на 624 тисячі гривень.

Слід зауважити, що в цьому році фінансування збільшать на 6 тисяч гривень, а в наступному майже на 23 тисячі гривень родинам, члени яких померли під час виконання військових операцій. На 2019 рік громадянам, котрі під час антитерористичних дій отримали певну групу інвалідності, народні обранці закладуть виплату на валовий рахунок в 578 тисяч гривень.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.