Інформує про події на Сході України

Яким автівкам запорожці надають перевагу?

383 0

Від початку року запорожці активно ведуть купівлю автомобілів. Таким чином за період від початку 2018 року по місяць вересень мешканці міста придбали більш ніж 2 тисячі новеньких автівок.

Акцентуємо вашу увагу на тому, що середньостатистична вартість однієї машини коштувала понад 28 тисяч американських доларів. Інша ж половина зареєстрованих засобів по регіону мали ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Близько 36 відсотків коштували менше чим 17 тисяч американських доларів. Загальна ж валова вартість, котру затратили запорожці за цей рік на покупку авто складає 55 мільйонів американської валюти.

Наголосимо на тому, що найпопулярнішим засобом в Запоріжжі в основному була автівка класу Renault. По місту офіційно було зафіксовано 310 машин на валовий рахунок в 5 мільйонів США. Трішки поступилася в цьому рейтингу машина Toyota, її власниками стали 230 осіб, котрі в загальній сумі віддали 8 мільйонів доларів на дану купівлю.

Також за останніми даними був складений рейтинг ТОП-5 моделей по Запоріжжю за 2018 рік, а саме за період від січня по вересень:

RENAOLT Duster – 109

KIA Sportage – 82

RENAULT Logan

MAZDA CX-5

NISSAN Qashqai – 72

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.