Інформує про події на Сході України

Яким буде план піднесення малого та середнього підприємництва на Запоріжжі?

932 0

Влада Запорізької області виділила зі скарбниці державного бюджету близько 800 тисяч гривень на сприяння малого та середнього бізнесу. Дана новина була об’явлена під час чергової наради координаційного збору зі справ піднесення підприємства, кора відбулася минулого тижня.

Основним питанням, котрому було приділено найбільше уваги присвячувалося звіту на рахунок реалізації під час І півріччя плану сприяння рівня малого та середнього виробництва на Запоріжжі. Наразі Валерій Еделєв – замісник голови міста звітує, що сума фірм малого та середнього бізнесу протягом останніх 2 років втримується на стабільному рівні, але позитивної динаміки не спостерігається. Тож зазначені фірми за І півріччя збагатили бюджет на 2 мільярди гривень. Натомість народні обранці міської ради на піднесення малого та середнього виробництва надали 300 тисяч гривень.

Керівник департаменту надання управлінських послуг та покращення виробництв Володимир Жуков додав, що на даному етапові для піднесення малого та середнього виробництва була створена низка задумів та проектних робіт, котрі реалізуються за гроші скарбниці Запорізького бюджету та міжнародних соціальних асоціацій.

Тому в 2018 році владою міста виділено 800 тисяч гривень на піднесення малого та середнього виробництва. Заплановано, що дані фінанси будуть цілеспрямовані на розробку тренінгу з опрацювання проектних замовлень в міжнародних проектах та програмах та на низку інших заходів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.