Інформує про події на Сході України

Яким був 2018 рік зі слів мера Запоріжжя?

436 0

Нещодавно чинний мер Запоріжжя виступив на нараді, під час якої він підбив підсумки за 2018 рік. Тож сам виступ відбувся 27 грудня і тривав більше, ніж 2 години замість 45 обіцяних хвилин.

Слухали Володимира Буряка мешканці міста, громадські активісти, чимала кількість представників журналістської сфери, комунальних підприємств та, звісно, ж робітники тутешньої ради, обласної державної адміністрації.

За відведений час мер Запоріжжя приділив увагу реалізації міських заходів, таких як: «Безпечне місто», «Запоріжелектротранс». Також пан Володимир проаналізував успішність будівництва міжнародного терміналу і паралельно доповів про етапи, які виконуються для покращення стану екологічної ситуації на просторах області.

Звернув увагу слухачів мер і на діяльність, котра була приурочена проведенню капітальних ремонтів, благоустрою місцевих парків та скверів, реконструкції запорізьких доріг та розвитку в сфері освіти та культури. Не оминув Володимир Буряк теми стосовно бюджету на наступний рік.

Під кінець свого виступу чинний мер Запоріжжя відповів на низку запитань, котра сформувалася у слухачів. У цілому каверзні питання стосувалися вартості за проїзд, завершення будівництва мостів…

 

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.