Інформує про події на Сході України

Яким був робочий візит Марини Порошенко на Запоріжжі?

71 0

Декілька днів потому, а саме 19 лютого на робочу зустріч з громадянами Запоріжжя завітала перша леді країни – Марина Порошенко. Під час свого візиту жінка в першу чергу мала намір зустрітися з працівниками Інклюзивно-ресурсного центру. Вона провела детальну бесіду разом з фахівцями навчально-виховного закладу «Гімназія «Престиж» та з учасниками футбольної команди навчального закладу та її педагогами.

Наголосимо на тому, що Запорізька область бере участь в національному заході, котрий стосується інклюзивної освіти. Даний регіон отримав до свого складу комплект методичних робіт, для проведення комплексної оцінки розвитку учнів з певними освітніми потребами в інклюзивно-ресурсних центрах.

Паралельно пані Порошенко провела бесіду разом з директорами та спеціалістами Інклюзивно-ресурсних центрів. Далі перша леді на власні очі переконалася в якісній практичній діяльності робочих методик. Окрім цього, учні даного закладу продемонстрували свій рівень знань, як в гуманітарному плані так і в образотворчому мистецтві.

Приємною несподіванкою стало те, що діти інклюзивного центру підготували власноруч подарунок. Так вони подарували пані Порошенко виготовлене дерево.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.