Інформує про події на Сході України

Головна » Запоріжжя » Яким є рівень життя на Запоріжжі, та що роблять для його покращення?

Яким є рівень життя на Запоріжжі, та що роблять для його покращення?

355 0
Яким є рівень життя на Запоріжжі, та що роблять для його покращення?

9 квітня відбулася нарада, під час якої обговорювали розвиток суспільного здоров’я по Україні.

За повідомленням Марини Воловік – замісниці керівника департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної адміністрації відомо, що на даний момент по державі прослідковується тенденція зниження тривалості життя. Таким чином рівень життя на 10-12 років менший, чим в інших європейських країнах. Окрім цього було підкреслено, що на Запоріжжі рівень смертності перевищує рівень народжуваності в 2,2 рази.

Надалі доповіла Вікторія Ушакова – директор департаменту охорони здоров’я Запорізької міськради. Жінка наголосила, що для вирішення даних проблем з 2016 року в місті функціонує профільна програма охорони здоров’я. Таким чином, лише за 3 роки було виділено порядком 280 мільйонів гривень на профілактику. Окрім цього було наголошено, що за останні роки в Запоріжжі немає збільшення серцево-судинних і онкологічних захворювань, тому що зараз робиться акцент на профілактиці.

Наостанок виступаючі зауважили, що на сьогодні в Запоріжжі майже у кожній медичній установі транслюють інформаційно-просвітницькі відеоролики, стосовно профілактики хвороб, вибору сімейних лікарів, необхідності вакцинації… Окрім цього, в регіоні функціонують школи здоров’я, де проводять пізнавальні лекції та навчання для мешканців міста.

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.