Інформує про події на Сході України

Яким машинам запорожці надають перевагу?

530 0

Наприкінці серпня в Запорізькій області було зафіксовано близько 200 новеньких автівок. Зауважимо, що середньостатистична вартість однієї машини складає порядком 27 тисячі американських доларів, були такі екземпляри вартість яких перевищували позначку в 100 тисяч доларів.

Тож в регіоні загальна сума грошей, котру виділили мешканці Запоріжжя дорівнює 7 мільйонів доларів. Доречно акцентувати на тому, що майже половина (40 відсотків) автівок, котрі були придбанні запорожцями коштують близько 17 тисяч американських доларів. Середньостатистична вартість однієї машини становила в цілому 27 тисяч доларів.

Цікаво, що найбільшу популярність серед машин отримало авто класу Renault, продаж цієї машини становив 41 одиницю на загальну вартість в 700 тисяч американських доларів. У виборі транспорту великий попит мали Kia та Toyota.

Тож за серпень місяць по країні було продано близько 7 тисяч новеньких машин на загальний рахунок в 210 мільйонів доларів США. Якщо порівнювати дані з минулим роком, то цей показник зріс на 10 відсотків. Найбільшу кількість новеньких автівок було продано в Києві. В серпні місяці нинішнього року кияни купили 3 тисячі автівок на загальний рахунок 9 мільйоні доларів.

загрузка...

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.